Znajdujesz się w: Strona główna / Kontakt
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Kontakt - Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Ziębicach.

 

Pobierz PDF

Kontakt

 

URZĄD MIEJSKI W ZIĘBICACH
Ul. Przemysłowa 10
57-220 ZIĘBICE

 

tel. centrala 74 81 63 870
fax. 74 8191 212
e-mail: urzad@ziebice.pl

Burmistrz: burmistrz@ziebice.pl
Z-ca Burmistrza: tomasz.bafia@ziebice.pl  
Sekretarz: sekretarz@ziebice.pl
Skarbnik: skarbnik@ziebice.pl
Informatyk: informatyk@ziebice.pl

Sekretariat: sekretariat@ziebice.pl
Kadry: kadry@ziebice.pl

Wydziały

 

Urząd Miejski w Ziębicach czynny jest

 

Poniedziałek, Środa, Czwartek: 7:30 - 15:30

Wtorek: 7:30 - 16:30
Piątek: 7:30 - 14:30

 

W soboty i niedziele nieczynne.

 

Burmistrz Ziębic przyjmuje w każdy wtorek w godzinach od 8:00 do 15:00.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Ziębicach przyjmuje w sprawach skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach 14:00 - 15:00.

Urząd Miejski w Ziębicach
ul. Przemysłowa 10, 57-220 Ziębice, pow. ząbkowicki, woj. dolnośląskie
tel.: +48748163870, fax: +48748191212, email: urzad@ziebice.pl, http://www.ziebice.pl
NIP: 887-10-01-679, Regon: 000530672
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x