Pobierz harmonogram w formacie pdf
Harmonogram wywozu nieczystości stałych
MIASTO Ziębice I-II 2016 r. /poniedziałek/
Rynek
Wałowa
Grunwaldzka
Browarna
B. Getta
Ogrodowa
Stolarska
Pocztowa
Podwale
1-go Maja
Kolejowa
Klasztorna
Murarska
Garbarska
Pl. Strażacki
Zamkowa
Słowackiego
Pl. Szpitalny
Boczna
Rzeźnicza
Kościuszki
Gliwicka
Kościelna
Jelenia
Wąska
Pl. J. Pawła II
Ks. Wacława Gacka
ZMIESZANE
styczeń 04.01.2016 r. 11.01.2016 r. 18.01.2016 r. 25.01.2016 r.
luty 01.02.2016 r. 08.02.2016 r. 15.02.2016 r. 22.02.2016 r. 29.02.2016 r.
PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY (NIEBĘDĄCE SZKŁEM, ODPADEM ZIELONYM I INNYM BIODEGRADOWALNYM):
styczeń 04.01.2016 r. 11.01.2016 r. 18.01.2016 r. 25.01.2016 r.
luty 01.02.2016 r. 08.02.2016 r. 15.02.2016 r. 22.02.2016 r. 29.02.2016 r.
SZKŁO:
styczeń 04.01.2016 r.
luty 01.02.2016 r.
BIODEGRADOWALNE:
styczeń 12.01.2016 r. 26.01.2016 r.
luty 09.02.2016 r. 23.02.2016 r.
Dodatkowe odbiory odpadów biodegradowalnych w obrębie ul. Wałowej:
styczeń 04.01.2016 r. 18.01.2016 r.
luty 01.02.2016 r. 15.02.2016 r. 29.02.2016 r.
Harmonogram wywozu nieczystości stałych
MIASTO Ziębice I-II 2015 r. /wtorek/
Os. Mikołaja Kopernika
Spacerowa
Gliwicka od ulicy Wałowej od numeru 10
Kolejowa od ul. Wałowej do ul. B.Chrobrego
Cicha
Spółdzielcza
Piastowska
Mała
Parkowa
Mickiewicza
Pl. Wolności
Górna
Słoneczna
Okrężna
Środkowa
Przemysłowa
Piaskowa
Łokietka
Piastów Ziębickich
Jagiellońska
Zawiszy
Osińska
Otmuchowska
Oławska
Krótka
Paczkowska
Pilichowska
Dębowa
Kol. Górnik
ZMIESZANE
styczeń 05.01.2016 r. 12.01.2016 r. 19.01.2016 r. 26.01.2016 r.
luty 02.02.2016 r. 09.02.2016 r. 16.02.2016 r. 23.02.2016 r.
PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY (NIEBĘDĄCE SZKŁEM, ODPADEM ZIELONYM I INNYM BIODEGRADOWALNYM):
styczeń 05.01.2016 r. 12.01.2016 r. 19.01.2016 r. 26.01.2016 r.
luty 02.02.2016 r. 09.02.2016 r. 16.02.2016 r. 23.02.2016 r.
SZKŁO:
styczeń 04.01.2016 r.
luty 01.02.2016 r.
BIODEGRADOWALNE:
styczeń 12.01.2016 r. 26.01.2016 r.
luty 09.02.2016 r. 23.02.2016 r.
Harmonogram wywozu nieczystości stałych
MIASTO Ziębice I-II 2015 r. /środa/
W. Polskiego
Sportowa
Graniczna
Polna
Witosa
Lompy
Pusta
Podmiejska
Wrocławska
Stawowa
Sienna
Łąkowa
Zielona
Gazowa
B. Chrobrego
Nadrzeczna
Mokra
ZMIESZANE
styczeń 07.01.2016 r. 13.01.2016 r. 20.01.2016 r. 27.01.2016 r.
luty 03.02.2016 r. 10.02.2016 r. 17.02.2016 r. 24.02.2016 r.
PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY (NIEBĘDĄCE SZKŁEM, ODPADEM ZIELONYM I INNYM BIODEGRADOWALNYM):
styczeń 07.01.2016 r. 13.01.2016 r. 20.01.2016 r. 27.01.2016 r.
luty 03.02.2016 r. 10.02.2016 r. 17.02.2016 r. 24.02.2016 r.
SZKŁO:
styczeń 04.01.2016 r.
luty 01.02.2016 r.
BIODEGRADOWALNE:
styczeń 12.01.2016 r. 26.01.2016 r.
luty 09.02.2016 r. 23.02.2016 r.
Harmonogram wywozu nieczystości stałych Gmina Ziębice 2016 r.
Jasienica, Nowina, Bożnowice, Kalinowice Górne,
Kalinowice Dolne, Wigańcice
ZMIESZANE
styczeń 14.01.2016 r. 28.01.2016 r.
luty 11.02.2016 r. 25.02.2016 r.
PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY (NIEBĘDĄCE SZKŁEM, ODPADEM ZIELONYM I INNYM BIODEGRADOWALNYM):
styczeń 14.01.2016 r. 28.01.2016 r.
luty 11.02.2016 r. 25.02.2016 r.
SZKŁO:
styczeń 05.01.2016r
luty 04.02.2016r
BIODEGRADOWALNE:
styczeń 07.01.2016 r. 21.01.2016 r.
luty 04.02.2016 r. 18.02.2016 r.
Harmonogram wywozu nieczystości stałych Gmina Ziębice 2016 r.
Henryków, Nowy Dwór, Brukalice, Wadochowice, Witostowice, Raczyce, Skalice, Krzelków, Lipa
ZMIESZANE
styczeń 08.01.2016 r. 22.01.2016 r.
luty 05.02.2016 r. 19.02.2016 r.
PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY (NIEBĘDĄCE SZKŁEM, ODPADEM ZIELONYM I INNYM BIODEGRADOWALNYM):
styczeń 14.01.2016 r. 28.01.2016 r.
luty 11.02.2016 r. 25.02.2016 r.
SZKŁO:
styczeń 05.01.2016r
luty 04.02.2016r
BIODEGRADOWALNE:
styczeń 07.01.2016 r. 21.01.2016 r.
luty 04.02.2016 r. 18.02.2016 r.
Harmonogram wywozu nieczystości stałych Gmina Ziębice 2016 r.
Dębowiec, Osina Wielka, Starczówek,Osina Mała
ZMIESZANE
styczeń 07.01.2016 r. 20.01.2016 r.
luty 03.02.2016 r. 17.02.2016 r.
PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY (NIEBĘDĄCE SZKŁEM, ODPADEM ZIELONYM I INNYM BIODEGRADOWALNYM):
styczeń 14.01.2016 r. 28.01.2016 r.
luty 11.02.2016 r. 25.02.2016 r.
SZKŁO:
styczeń 05.01.2016 r.
luty 04.02.2016 r.
BIODEGRADOWALNE:
styczeń 07.01.2016 r. 21.01.2016 r.
luty 04.02.2016 r. 18.02.2016 r.
Harmonogram wywozu nieczystości stałych Gmina Ziębice 2016 r.
Niedźwiednik, Rososznica, Służejów, Czerńczyce
ZMIESZANE
styczeń 13.01.2016r 27.01.2016r
luty 10.02.2016r 24.02.2016
PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY (NIEBĘDĄCE SZKŁEM, ODPADEM ZIELONYM I INNYM BIODEGRADOWALNYM):
styczeń 14.01.2016 r. 28.01.2016 r.
luty 11.02.2016 r. 25.02.2016 r.
SZKŁO:
styczeń 05.01.2016 r.
luty 04.02.2016 r.
BIODEGRADOWALNE:
styczeń 07.01.2016 r. 21.01.2016 r.
luty 04.02.2016 r. 18.02.2016 r.
Harmonogram wywozu nieczystości stałych Gmina Ziębice 2016 r.
Biernacie, Lubnów, Pomianów Dolny, Niedźwiedź, Głęboka
ZMIESZANE
styczeń 15.01.2016 r. 29.01.2016 r.
luty 12.02.2016 r. 26.02.2016 r.
PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY (NIEBĘDĄCE SZKŁEM, ODPADEM ZIELONYM I INNYM BIODEGRADOWALNYM):
styczeń 15.01.2016 r. 29.01.2016 r.
luty 12.02.2016 r. 26.02.2016 r.
SZKŁO:
styczeń 05.01.2016 r.
luty 04.02.2016 r.
BIODEGRADOWALNE:
styczeń 07.01.2016 r. 21.01.2016 r.
luty 04.02.2016 r. 18.02.2016 r.
Dodatkowe terminy wywozu odpadów komunalnych: ZMIESZANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH oraz ODPADÓW KOMUNALNYCH ZEBRANYCH SELEKTYWNIE: PAPIER, METALE ORAZ OPAKOWANIA WIELOMATERIAŁOWE, TWORZYWA SZTUCZNE, POPIOŁY ORAZ POZOSTAŁE ODPADY NIE BĘDĄCE SZKŁEM ORAZ ODPADEM ZIELONYM ULEGAJĄCYM BIODEGRADACJI:
Osiedle Mikołaja Kopernika - zgodnie z harmonogramem + każdy piątek tygodnia
Kolejowa 29-szpital - zgodnie z harmonogramem + każdy czwartek tygodnia
Caritas Henryków - każdy poniedziałek tygodnia + każdy piątek tygodnia
Dom Pomocy Społecznej - zgodnie z harmonogramem + każdy piątek tygodnia
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Henrykowie – każdy poniedziałek tygodnia + każdy piątek tygodnia
Dodatkowe terminy wywozu ODPADÓW BIODEGRADOWALNYCH:
Osiedle Mikołaja Kopernika - każdy piątek tygodnia
Kolejowa 29-szpital - każdy czwartek tygodnia
Caritas Henryków - każdy piątek tygodnia
Dom Pomocy Społecznej - każdy czwartek tygodnia
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Henrykowie – każdy piątek tygodnia